Kaisai

Fly

Kaisai Fly jest urządzeniem pracującym w oparciu o czynnik chłodniczy R32 o niskim współczynniku globalnego ocieplenia (GWP = 675). Wysoka pojemność objętościowa R32 powoduje mniejsze napełnienie układu niż przy konwencjonalnych rozwiązaniach opartych na czynniku R410,a tym samym przyczynia się do ochrony środowiska zgodnie z zasadą mniejsze GWP czynnika + mniejsze napełnienie układu = mniejsze obciążenie dla środowiska.

Klimatyzator Kaisai fly umożliwia pracę w skrajnie niskich temperaturach; dla trybu ogrzewania przy – 25°C i dla chłodzenia – 15°C, dzięki czemu może być wykorzystywany nawet jako źródło chłodu dla małych serwerowni lub źródło ciepła w budynkach mieszkalnych i usługowych. Z punktu widzenia ogrzewania wartą uwagi jest funkcja +8°C, której zadaniem jest prewencja przed zamarzaniem mediów oraz przed nadmiernym wychłodzeniem pomieszczeń w czasie nieobecności.

Klimatyzatory z serii Fly wyposażone są w moduł WiFi pozwalający na zdalne sterownie klimatyzatorem za pośrednictwem aplikacji poprzez urządzenia mobilne. Dla tradycjonalistów do dyspozycji jest bezprzewodowy sterownik (pilot) z funkcja odczytu temperatury z pilota dla lepszego sterowania i kontroli warunków w pomieszczeniu.

Dane techniczne

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYMI DANYMI PRODUKTU PONIŻEJ :

Zapraszamy do skorzystania
z bezpłatnej wyceny usługi

Uzyskaj darmową wycenę

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania darmowej wyceny montażu! 

Cechuje nas bezpośrednie podejście do klienta oraz jego oczekiwań. Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekiwania, a my przygotujemy rozwiązania na miarę Twoich potrzeb! 

Biuro:
Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

Magazyn główny:
Kroczewo 146
09-142 Załuski